Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

BANER3

RPO

minfilm

szpital bez bólu

Facebook

baner

Warsztaty dla kobiet w ciąży - Fizjoterapeuta uroginekologiczny i Doradca Laktacyjny
Bezpłatne Szczepienia przeciw grypie dla łodzian, którzy ukończyli 65 rok życia
Bezpłatne i proste badanie na wykrycie przeciwciał anty-HCV.
Porozmawiajmy o emocjach po porodzie - Grupa Wsparcia dla Mam dzieci w wieku 0-3 lata
Prywatny Gabinet Chirurgii Ogólnej działa w "Palmie", przy ul. Lumumby 14
POZ i Poradnie specjalistyczne ul. Próchnika 11
CM Rydygiera
Szpital Ginekologiczno-Położniczy ul. Sterlinga 13
CM Rydygiera
Sala porodowa w w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym
CM Rydygiera
Przychodnia Przyszpitalna - ul. Pomorska 59
CM Rydygiera
Rejestracja Przychodni Akademickiej "PaLMA" ul. Lumumby 14
CM Rydygiera
Internetowe Konto Pacjenta IKP

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do głosowania na projekty Centrum Medycznego im. dr. L. Rydygiera, zgłoszone w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego

KLIKNIJ NA NR NASZEGO PROJEKTU I DOWIEDZ SIĘ O NIM WIĘCEJ 

ŁBO www

S052WS

S088WS

S089WS

S090KA

 

Informacje ze strony https://uml.lodz.pl/bo/

 • Papierowo można głosować od 14 do 29 września, elektronicznie od 14 września do 6 października
 • Karta do głosowania jest dostępna tutaj: (link do karty)
 • Aby zagłosować musisz podać numer PESEL oraz imię, nazwisko i miejscowość zamieszkania, a także podpisać oświadczenia (m.in. dotyczące RODO)
 • W tegorocznej edycji można oddać 5 głosów (zagłosować na pięć projektów). Głosowanie odbywa się tylko na poziomie osiedlowym. Możesz jednak wybrać pięć projektów z pięciu RÓŻNYCH osiedli (bez znaczenia jest tutaj adres zamieszkania)
 • Po zaznaczeniu wybranych projektów na podany nr telefonu komórkowego otrzymasz po krótkiej chwili kod weryfikacyjny przesłany bezpłatnie SMS-em.
 • Na jeden numer telefonu przysługuje do 5 kodów do głosowanie, co oznacza, że może zagłosować do pięciu osób (np. z rodziny lub znajomych)
 • Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Łodzi (ale pamiętaj, nie musisz być zameldowany w Łodzi, wystarczy, że tutaj mieszkasz) 

 

  

S052WS
GABINET FIZJOTERAPII UROGINEKOLOGICZNEJ W PRZYCHODNI ŚRÓDMIEŚCIE

Ul. Rewolucji 1905 r. nr 54.

Planowanie zadanie to kontynuacja programów realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego w latach 2017-2019, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mieszkanek Łodzi.

Prowadzenie gabinetu zajmującego się kompleksową terapią zachowawczą wraz z ćwiczeniami dla pacjentek z problemami uroginekologicznymi, takimi jak:

 • nietrzymanie moczu (stolca),
 • opadanie narządów rodnych,
 • ból przy współżyciu,
 • zminimalizowanie skutków ciąży, terapia blizny pooperacyjnej.

Każda pacjentka objęta będzie programem składającym się z: konsultacji fizjoterapeuty uroginekologicznego, 8 zabiegów i konsultacji lekarza ginekologa.

 

 

S088WS 
REHABILITACJA DLA SENIORÓW

Ul. Lumumby 14

Planowane jest zapewnienie dla mieszkańców:

 • konsultacji lekarskiej lekarza rehabilitanta;
 • skorzystania przez każdą osobę z 10 zabiegów rehabilitacyjnych;
 • skorzystanie z cyklu zajęć pogłębiających wiedzę z zakresu m.in. Zdrowej diety, jak aktywność fizyczna wpływa na zdrowie, jak sobie radzić z chorobą zwyrodnieniową;
 • skorzystanie z cyklu grupowych zajęć ruchowych obejmujących m.in. ćwiczenia przyjmowania prawidłowej postawy ciała, dbanie o właściwą postawę w trakcie chodzenia, nauka prawidłowego schylania się i podnoszenia ciężarów z podłoża, ćwiczenia z piłką, nordic walking, ćwiczenia ogólnokondycyjne.

Celem podniesienia jakości prowadzonych zajęć i zabiegów niezbędne jest zakupienie dodatkowego wyposażenia m.in. leżanki z regulowaną wysokością, fotela do masażu, aquavibron, bańki do masażu chińskiego.

 

 

S089WS 
DOPOSAŻENIE PORADNI LAKTACYJNEJ I SZKOŁY RODZENIA PRZY PORADNI PRZYSZPITALNEJ

Ul. Pomorska 59.

Poradnia Laktacji oraz Szkoła Rodzenia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród przyszłych i młodych mam.

Część sprzętu i urządzeń z biegiem lat uległa zużyciu czy wręcz zniszczeniu. Dlatego nieodzownym jest wsparcie tych miejsc przez odpowiednie doposażenie w nowy dobrej jakości sprzęt.

Zakup sprzętu m.in. profesjonalnego laktatora, odpowiedniego fotela, poduszek do Poradni Laktacyjnej oraz przewijaków, wygodnych dla przyszłych mam worków i krzeseł do siedzenia w Szkole Rodzenia spełnią oczekiwania mieszkanek Łodzi, a także umożliwią jeszcze efektywniejsze i komfortowe korzystanie ze wsparcia oferowanego przez specjalistów.

 

 

S090KA 
REMONT I DOPOSAŻENIE PORADNI REHABILITACYJNEJ W PRZYCHODNI ŚRÓDMIEŚCIE 

Ul. Próchnika 11

Poradnia Rehabilitacji w Przychodni Śródmieście cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Łodzi, w szczególności osób 60+.

Dla polepszenia warunków wykonywania zabiegów jak i zwiększenia komfortu oczekiwania na wizytę niezbędne byłoby odnowienie zarówno gabinetów gdzie odbywają się zabiegi jak i korytarza.

Niezbędne prace to m.in.: odświeżenie ścian korytarza i pomieszczeń; wymiana wykładziny; wymiana oświetlenia; wymiana stolarki drzwi do pomieszczeń.

Dodatkowo zakup nowego sprzętu rehabilitacyjnego (typu leżanki, stoły do masażu) oraz mebli (typu krzesła, szafki na sprzęt, biurka) zwiększy komfort przyjmowanych pacjentów oraz ich wygodę w trakcie wykonywanych zabiegów.

 


Sapien leo vehicula nunc duis egestas eros ipsum mollis.