Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

BANER3

RPO

minfilm

szpital bez bólu

Facebook

baner

POZ i Poradnie specjalistyczne ul. Próchnika 11
CM Rydygiera
Szpital Ginekologiczno-Położniczy ul. Sterlinga 13
CM Rydygiera
Sala porodowa w w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym
CM Rydygiera
Przychodnia Przyszpitalna - ul. Pomorska 59
CM Rydygiera
Rejestracja Przychodni Akademickiej "PaLMA" ul. Lumumby 14
CM Rydygiera
Wybory do Rad Osiedli - 07.04.2019 r.
Miasto Łódź

Aktualności


 

Z przyjemnością informujemy, że nasze Centrum poszerza działalność medyczną o badania USG bioder dzieci w 3-4 tygodniu życia. Lekarz ortopeda będzie przyjmował dzieci w Przychodni Przyszpitalnej ul Pomorska 59 tel 42 632 52 55

Wizyta obejmuje konsultację ortopedyczną, USG bioder dziecka, wskazówki medyczne dla rodziców. Badanie nie jest refundowane przez NFZ.

                                                                                                               Zapraszamy

Dysplazja stawu biodrowego jest jedną z najczęstszych wad wrodzonych układy kostnego. Polega na zaburzeniu rozwoju panewki stawu biodrowego i bliższego końca kości udowej. Nierozpoznana prowadzi do podwichnięcia lub zwichnięcia stawu biodrowego co skutkuje rozwojem wczesnych wtórnych zmian zwyrodnieniowych ograniczających wydolność fizyczną i pogarszających jakość życia. Badanie kliniczne i ultrasonograficzne stawów biodrowych niemowląt ma na celu wczesne wykrycie wady i szybkie wdrożenie leczenia co czyni je bardzo skutecznym. Badanie to powinno być wykonane około3-4 tygodnia życia i powtórzone w 3-4 miesiącu życia. Jednakże przy niepokojących objawach można je wykonać już w pierwszej dobie życia.

Sapien leo vehicula nunc duis egestas eros ipsum mollis.