Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

BANER3

RPO

minfilm

szpital bez bólu

Facebook

baner

ministerstwo zdrowia logo3 dodany napis

Porady lekarza anestezjologa

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety ciężarne będące podopiecznymi Poradni Ginekologiczno-Położniczej Centrum Medycznego im. dr. L. Rydygiera w Łodzi sp. z o.o. na spotkanie z lekarzem anestezjologiem dotyczące możliwości łagodzenia bólu towarzyszącego każdej kobiecie w porodzie.

Spotkanie i rozmowa będą miały na celu przekazanie Paniom wszelkich informacj o metodach i procedurach anestezjologicznych stosowanych w naszym szpitalu a związanych bezpośrednio z porodem.

Przekażemy podstawowe informacje zarówno o anestezji w porodzie siłami natury jak i podczas zabiegu operacyjnego jakim jest cięcie cesarskie.Zapoznamy Panie z obowiązującą w szpitalu dokumentacją, wskazaniami i przeciwwskazaniami, przebiegiem porodu w znieczuleniu, z zaleceniami w tym zakresie, oraz z wpływem stosowanych metod na stan zdrowia dziecka.

Na spotkanie zapraszamy Panie planujące odbycie porodu w naszym szpitalu, w terminie po ukończonym 34 tygodniu ciąży.

Chęć rozmowy z lekarzem anestezjologiem należy zgłosić położnej poradni lub lekarzowi prowadzącemu ciążę.

Spotkanie jest nieodpłatne i ma służyć pogłębieniu wiedzy ciężarnych poprzez zapoznanie ich z możliwościami wyboru tych procedur.

Takie spotkanie, jako wizytę dodatkową u lekarza anestezjologa, proponujemy w naszej poradni, we wtorki, w godzinach 9:00-11:00 po uprzednim zapisaniu się w Rejestracji Poradni osobiście lub telefonicznie ( tel. 42 632-52-55 lub 42 632-34-65 wew. 201)

Istnieje możliwość uczestniczenia w takim spotkaniu również obojga rodziców, a w sytuacjach wyjątkowych umówienie takiego spotkania w innym niż powyżej proponowanym termin.

UWAGA ! Na spotkanie należy przynieść dokumentację z okresu aktualnej ciąży oraz posiadaną dokumentację medyczną   z zakresu wszelkich innych dziedzin, w tym Karty informacyjne z pobytów szpitalnych i dotyczącą schorzeń o charakterze przewlekłym.

Sapien leo vehicula nunc duis egestas eros ipsum mollis.