Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

BANER3

RPO

minfilm

szpital bez bólu

Facebook

Nasze dane adresowe:

Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera sp. z o.o.

90-217 Łódź, ul. Sterlinga 13

NIP 7251753539; Regon 472252285

Prezes/Kancelaria/Administracja

90-408 Łódź, ul. Próchnika 11

baner

Szybki kontakt

Kancelaria\Prezes:

ul. Próchnika 11

e-mali: sekretariat@centrumrydygiera.pl

tel (42) 633 66 33

     (42) 633 75 44,

fax (42) 633 25 00

 

Szczegółowy wykaz telefonów

ministerstwo zdrowia logo3 dodany napis

Porady lekarza anestezjologa

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety ciężarne będące podopiecznymi Poradni Ginekologiczno-Położniczej Centrum Medycznego im. dr. L. Rydygiera w Łodzi sp. z o.o. na spotkanie z lekarzem anestezjologiem dotyczące możliwości łagodzenia bólu towarzyszącego każdej kobiecie w porodzie.

Spotkanie i rozmowa będą miały na celu przekazanie Paniom wszelkich informacj o metodach i procedurach anestezjologicznych stosowanych w naszym szpitalu a związanych bezpośrednio z porodem.

Przekażemy podstawowe informacje zarówno o anestezji w porodzie siłami natury jak i podczas zabiegu operacyjnego jakim jest cięcie cesarskie.Zapoznamy Panie z obowiązującą w szpitalu dokumentacją, wskazaniami i przeciwwskazaniami, przebiegiem porodu w znieczuleniu, z zaleceniami w tym zakresie, oraz z wpływem stosowanych metod na stan zdrowia dziecka.

Na spotkanie zapraszamy Panie planujące odbycie porodu w naszym szpitalu, w terminie po ukończonym 34 tygodniu ciąży.

Chęć rozmowy z lekarzem anestezjologiem należy zgłosić położnej poradni lub lekarzowi prowadzącemu ciążę.

Spotkanie jest nieodpłatne i ma służyć pogłębieniu wiedzy ciężarnych poprzez zapoznanie ich z możliwościami wyboru tych procedur.

Takie spotkanie, jako wizytę dodatkową u lekarza anestezjologa, proponujemy w naszej poradni, we wtorki, w godzinach 9:00-11:00 po uprzednim zapisaniu się w Rejestracji Poradni osobiście lub telefonicznie ( tel. 42 632-52-55 lub 42 632-34-65 wew. 201)

Istnieje możliwość uczestniczenia w takim spotkaniu również obojga rodziców, a w sytuacjach wyjątkowych umówienie takiego spotkania w innym niż powyżej proponowanym termin.

UWAGA ! Na spotkanie należy przynieść dokumentację z okresu aktualnej ciąży oraz posiadaną dokumentację medyczną   z zakresu wszelkich innych dziedzin, w tym Karty informacyjne z pobytów szpitalnych i dotyczącą schorzeń o charakterze przewlekłym.

Sapien leo vehicula nunc duis egestas eros ipsum mollis.