Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

BANER3

RPO

minfilm

szpital bez bólu

Facebook

baner

USG piersi

Z przyjemnością informujemy, że od 24 lutego 2016 r w Przychodni Przyszpitalnej naszego Centrum przy ul Pomorskiej 59 rozpoczynamy wykonywanie badań USG piersi u kobiet. Badanie wykonywane będzie bezpłatnie (na zlecenie lekarza) dla pacjentek korzystających z usług naszych poradni ginekologicznych, jak również odpłatnie dla pozostałych zainteresowanych.

Badanie wykonywane będzie przez lekarza posiadającego doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Wynik badania USG poza opisem zawiera również, wniosek diagnostyczny oraz zalecenia dalszego postępowania.

Wszelkich informacji udziela oraz zapisy przyjmuje Rejestracja Przychodni pod numerem   tel. 42 632-52-55.

Badanie ultrasonograficzne piersi powinnaś przeprowadzać regularnie. USG piersi jest jednym  z elementów profilaktyki raka piersi, które pozwala wykryć guzki w piersiach na wczesnym etapie rozwoju. Umożliwia ocenę struktur gruczołu sutkowego, pozwala określić charakter tkanek z jakich jest zbudowany gruczoł, obecność zmian chorobowych oraz ocenę węzłów chłonnych dołów pachowych

USG piersi to całkowicie bezbolesne badanie, nie wymagające specjalnego przygotowania, możliwe do przeprowadzenia w każdym dniu cyklu miesiączkowego, choć najlepiej jest się na nie zgłosić między 1 a 10 dniem cyklu. Badanie jest nieszkodliwe dla zdrowia, nie ma przeciwwskazań do jego wykonania również w ciąży.


 

Sapien leo vehicula nunc duis egestas eros ipsum mollis.