Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

BANER3

RPO

minfilm

szpital bez bólu

Facebook

baner

Zapraszamy przyszłe mamy. 

Bezpieczny poród w miłej atmosferze, profesjonalna opieka nad mamą
i dzieckiem, możliwość udziału bliskiej osoby w porodzie - na to wszystko mogą liczyć pacjentki zgłaszające się do naszego szpitala. Zmiana formy prawnej umożliwiła nam przeprowadzenie gruntownej modernizacji placówki. Szczególną uwagę poświęciliśmy oddziałowi położniczemu. Zależało nam, by stworzyć miejsce, w którym przyszła mama będzie czuć się przyjemnie i bezpiecznie, wiedząc, że czuwają nad nią najlepsi specjaliści.

Lepiej i wciąż za darmo...

 

Gwarantujemy pełną opiekę przed porodem, w jego trakcie i po nim. Dbamy o mamę i dziecko, korzystając z niedawno zakupionego nowoczesnego wyposażenia. Nasi specjaliści zapewniają profesjonalną opiekę również kobietom z problemami ginekologicznymi.

Stawiamy na bezpieczeństwo i wygodę. Umożliwiamy także poród z udziałem bliskiej osoby: męża, partnera czy wybranego członka rodziny. W jednym budynku działa zarówno oddział położniczy, jak i przychodnia ginekologiczna, dzięki czemu pacjentki mogą liczyć na opiekę swoich stałych lekarzy.

Nasza opieka jest darmowa.Choć szpital zmienił właściciela i wprowadził nowe standardy, pacjentki mogą zostawić w domu swoje portfele. Nadal oferujemy bezpłatne usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wspieramy wszystkie mamy

Jeśli masz znajomą, która spodziewa się dziecka, przekaż jej tę informację. Przyjmujemy wszystkie przyszłe mamy - niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy przynależności do przychodni lekarskiej. Troskliwe podejście do najmłodszych pacjentów pozwoliło nam zdobyć prestiżowe wyróżnienie „Szpital Przyjazny Dziecku".

Zapraszamy!

Sapien leo vehicula nunc duis egestas eros ipsum mollis.