#NieRodziszSama

#NieRodziszSama! Masz pomoc, wsparcie i serce położnych, lekarzy i personelu. Zadbajmy o siebie nawzajem! Drodzy Darczyńcy – jeśli chcecie i możecie – wesprzyjcie naszą zbiórkę: https://zrzutka.pl/p4z59p

Wiele kobiet, które planowały poród w towarzystwie bliskiej osoby są dziś niepewne, martwią się, ponieważ porody rodzinne zostały wstrzymane na czas nieokreślony w szpitalach w całej Polsce.

Teraz możemy docenić, jak wspaniałą robotę wykonuje służba zdrowia, w tym położne i ginekolodzy ze szpitala Rydygiera z Łodzi, którzy każdego dnia odbierają porody – nie tylko te siłami natury.

Personel Szpitala ginekologiczno-położniczego im. dr. L. Rydygiera z Łodzi pragnie zapewnić was, Drogie Mamy, że mimo tego, że wchodzicie do szpitala bez partnera – nie jesteście same! Nie rodzicie same!

Wszyscy znajdujemy się w trudnej sytuacji z uwagi na epidemię – ale nasze kochane położne oraz lekarze są dla Was wsparciem, służą pomocą i doświadczeniem, oraz robią wszystko, by ten wyjątkowy czas porodu był dla Was dobry. I bezpieczny. Byście czuły się spokojniejsze i otoczone najlepszą opieką podczas narodzin dziecka i po porodzie.

Zadbajmy o siebie nawzajem!

Aby zatroszczyć się o Mamy z Maluszkami, a także zwiększyć bezpieczeństwo personelu medycznego – postanowiliśmy uruchomić zbiórkę funduszy, które zostaną w całości przeznaczone na zakup:

  • środków ochrony osobistej (m.in. maseczki, czepki, rękawiczki, przyłbice, gogle, fartuchy fizelinowe, podkłady)
  • środków do dezynfekcji rąk oraz do powierzchni,
  • potrzebnego w szpitalu sprzętu jednorazowego.

Dziękujemy za każdą wpłatę!